Terminliste

TERMINLISTE HØST 2018

3. – 10. august                                                 EM SENIOR

17. august                                                          Hønefoss 100-års feiring

18. august                                                          Nordstrand hurtigsjakk/Ypsilon BGP

———————————————————————————

22. august                                                          Styremøte, Grilling og lyn

23. august                                                          Torsdagslyn NGP, Bærum

———————————————————————————-

29. august                                                          1. runde

31. august – 2. september                          Kragerø GP

——————————————————————————-

5. september                                                   Utsatte partier

———————————————————————————

12. september                                                 2. runde

14. – 16. september                                      Hønefoss jubileumsturnering

——————————————————————————————–

19. september                                                 Utsatte partier

———————————————————————————————-

(23/9 – 6/10 sjakk-ol)

26. september                                                 3. runde

30. september – 7. oktober                        Oslo Chess Festival

————————————————————————————————————

3. oktober                                                         Utsatte partier

—————————————————————————————–

10. oktober                                                       4. runde

13. oktober                                                       NTG

————————————————————————————————-

17. oktober                                                       Styremøte/Utsatte partier

21. oktober                                                       KM barn og unge / Lyn NGP

—————————————————————————————–

24. oktober                                                       5. runde

26. – 28. oktober                                            Sandefjord GP

————————————————————————————-

31. oktober                                                       Utsatte partier

3. – 4. november                                            Seriesjakk

———————————————————————————————–

7. november                                                    6. runde

9. – 11. november                                          NM for ungdom, Haugesund

———————————————————————————————–

(9/11 – 28/11 VM)

14. november                                                  7. runde

17. november                                                  NTG

——————————————————————————————–

21. november                                                  Utsatte partier

——————————————————————————————–

28. november                                                  8. runde

1. – 2. desember                                            Konnerud NGP

——————————————————————————————————–

5. desember                                                     Styremøte/Utsatte partier

8. – 9. desember                                            Seriesjakk

———————————————————————————————–

12. desember                                                  9. runde

————————————————————————————————-

19. desember                                                  Klubbmesterskap i lynsjakk

————————————————————————————————-

4. – 6. januar                                                    Det åpne NM i lyn- og hurtigsjakk 19, Bergen

12. – 13. januar                                               Seriesjakk

26. – 27. januar                                               Trygve Waage Cup (lagsjakk ungdomslag u/13)

8. – 10. februar                                                NM jenter, Stjørdal

9. – 10. februar                                                Seriesjakk

20. – 24. februar                                             Kragerø Resort Chess

1. – 3. mars                                                       NM for ungdomslag 2019, Drammen

9. – 10. mars                                                     Seriesjakk

26. – 28. april                                                    NM for skolelag 2019, Drammen

24. mai                                                                Blaalyn, Modum

25. – 26. mai                                                     Blaafarveværket NGP, Modum

30.5 – 2. juni                                                     NM for klubblag 2019, Drammen

5. – 13. juli                                                         Landsturneringen, Larvik

3. – 11. juli 2020                                              Landsturneringen, Stjørdal