Klart for høstturneringen

      Kommentarer er skrudd av for Klart for høstturneringen

30 spillere er satt opp i runde 1 nå. Vi får igjen besøk av tøff motstand fra Tempo og Kongsberg. En flott utfordring for våre medlemmer som også ønsker å hevde seg videre oppover. Dette viser også at det er hyggelig å komme til klubben vår – noe som alltid vil være øverst på Konnerud sin agenda. Et godt miljø som alle skal trives i.

Dette er den høyeste deltakelsen vi har hatt siden klubbmesterskapet i 2017. Et par nye spillere har kommet inn. Pappa Viktor lot seg overtale og Markus fra Helmerskolen tar utfordringen og steget inn i voksensjakken. Det blir spennende motstandere – og vi har andre som har spilt et halvt og helt år som vil utvikle seg videre denne høsten.

Oppsettet for runde 1: http://tournamentservice.com/pairings.aspx?TID=Konnerudhostturnering2019-Konnerudsjakklubb